Firemní akce

Pronájem na firemní akce, večírky, párty, promo ....


Vzhledem k naší celorepublikové působnosti máme simulátory a atrakce umístěny ve skladech Praha a Jihlava. Na všechny akce v Praze je doprava zdarma. U některých atrakcí mimo Prahu je účtována doprava ze skladu v Praze. Položky ze skladu v Jihlavě mají dopravu zdarma po celé ČR. Informaci o dopravě naleznetu u každé atrakce a simulátoru. Všechny produkce vlastníme a nejsou na nich umístěny žádné reklamní nápisy, které na nás odkazují. Stejně tak oblečení obsluhu je bez jakýchkoli reklam s uvedením naší společnosti. Naše obsluha je spolehlivá a komunikativní. V případě soutěží může zapisovat výsledky.
Vaší nezávaznou poptávku se budu snažit zpracovat obratem.
V případě, že realizujete akce i v exteriéru, tak je pro vás připravena nabídka na venkovní atrakce a simulátory, kterou najdete na naší domovské stránce .

Zajíc Milan: +420 602 416 360 info@full-service.cz
Jeremiášova 947/16
155 00 Praha – 100důlky

Naše tipy na firemní párty ....


Lovec světla

Atrakce na postřeh, reflex a periferní vidění. Délka hry je 30s a cílem je chytit za tento čas co nejvíce světelných terčů. Pozor silně návykové !
Prostor 2x1 m + el.220V
Doprava v rámci ČR zdarma

... více info ...
Mindball

Hra, která procvičí Váš mozek. Čelenka snímá moznové vlny a míček se na základě těchto dat posunuje. Cílem je dostat míček do soupeřova pole.
Prostor 3x2 m + el.220V.
Doprava v Praze zdarma.

... více info ...
Trezor

Cílem této hry je otevřím trezor, který má 5 světelných zámků. Není to vůbec jednoduché a na vše máte 30s. Pokud všechny zámky otevřete, tak systém ukáže váš čas.
Prostor 2x1 m + el.220V.
Doprava v rámci ČR zdarma.

... více info ...